پردیس بنت الهدی صدر کردستان

پیام دکتر معروفی مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان کردستان به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان کردستان؛ دکتر معروفی مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان کردستان با صدور پیامی، فرا رسیدن هفته بسیج را به همه بسیجیان غیور ایران اسلامی بویژه بسیجیان جامعه دانشگاه فرهنگیان استان را تبریک گفت.

 

در این پیام آمده است:

 

بسمه تعالی

"بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد" 

امام خمینی(ره)

 

“بسیجی” فرد عاشق سراز پا نشناخته‌ای است که لحظه لحظه زندگی خویش را وقف اسلام و قرآن و ولایت می کند و شناخت بسیجی در وضعیت کنونی و آینده از ضروریات بزرگی است که در سرنوشت سامان دادن به کشور، ترویج اسلام ناب و تداوم راه مقدس انقلاب و امام(ره)نقش تعیین کننده دارد.

 

بسیج، نماد اخلاص و خدمت خالصانه به مردم ، شکوه جهاد و ظلم ستیزی است. بسیج پرچم دار اوج ایمان و حرکت در مسیر حق و حق طلبی، رمز موفقیت و سربلندی و امنیت کشور در برابر دشمن، و سمبل مقاومت در برابر ظلم می باشد. تفکر بسیجی از قداست، نیت اوست که جوشان، بالنده و ساری در دلهای مشتاق و مومن مردم جریان دارد. خلوص و صفای بسیجیان در دوران دفاع مقدس همچون خورشید می درخشد و تابش نورانیت سیمای درخشان بسیجیان مخلص و مبارز در جریان جنگ تحمیلی  همه را مجذوب خود می کرد. در دنیای امروز، فرهنگ و تفکر بسیجی حلقه مفقوده ایست که می تواند متضمن نجات همه مسلمانان و حتی سایر انسان های آزاده و طالبان آزادی و آزادگی باشد.

 

اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات و تلاشهای تمامی بسیجیان جان بر کف در نهادینه نمودن فرهنگ بسیجی، که حتی در ایام شیوع ویروس منحوس کرونا پا پس نکشید و با حضور در مراکز درمانی به کمک کادر درمان کشور شتافتند، فرا رسیدن هفته بسیج را به خواهران و برادران بسیجی دانشگاه تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روز افزون همه عزیزان را در راه تحقق اهداف انقلاب اسلامی را خواستارم.

 

دکتر یحیی معروفی 

مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان کردستان 


نظرات کاربران